Firma Masca powstała w 2001 roku, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem okuć do drzwi i konstrukcji całoszklanych, lidera w tej dziedzinie, włoskiej firmy CASMA.

Nasze poprzednie doświadczenia zawodowe związane z procesem obróbki i w produkcji szkła hartowanego pozwalają doskonale zrozumieć potrzeby naszych klientów.

W naszej ofercie posiadamy kilkaset pozycji akcesoriów do szkła hartowanego od prostych elementów mocujących do zaawansowanych ścian składanych. Każdego roku odpowiadając na potrzeby architektów, inwestorów oraz firm wykonawczy wprowadzamy nowe produkty i rozwiązania.

Oferujemy nie tylko wysokiej jakości produkty ale również swoje wieloletnie doświadczenie oraz pomoc w zakresie projektowania konstrukcji całoszklanych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.